Anasayfa  >  Proje ve Mühendislik   >   Proje ve Müşavirlik

MAN-AR, Proje ve Müşavirlik Departmanı altında su ve atıksu arıtma, kanalizasyon, içme suyu, yağmur suyu, yol gibi altyapı projeleri konularında, ön görülen standartlarda, zamanında ve ekonomik olarak tamamlama prensibi göz önünde bulundurularak mühendislik hizmetleri sağlayan bağımsız bir kuruluştur.

MAN-AR konusunda yetkin, deneyimli personel istihdam etmek ve mesleki beceri ile bilgilerini geliştirmeye yönelik eğitimler alınmasını sağlayarak; altyapı projelerinde mühendislik, projelendirme, kontrollük ve müşavirlik faaliyetlerinde gelişen teknolojileri takip etmek ve müşteri ihtiyaçlarını zamanında, eksiksiz ve doğru algılayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak proje ve müşavirlik hizmetleri sunmaktadır.

 

                                    

Proje ve Müşavirlik konularında;

  • Su ve Atıksu Arıtma Tesisi Fizibilite ve Master Plan Çalışmaları
  • Su ve Atıksu Arıtma Tesisi Uygulama Projeleri
  • Kanalizasyon ve Yağmur suyu Uygulama Projeleri
  • Üst Yapı ve Alt Yapı Projelendirme
  • İnşaat Kontrollüğü Müşavirliği
  • Endüstriyel Atıksu Geri Kazanım Projeleri

MAN-AR; mesleki disiplin ve etik değerler doğrultusunda geniş yelpazede  müşterilerinden Devlet Kurumları, Belediyeler, İller Bankası, Özel Sektör vb. kamu kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.                                                                                                                                                                                                                                                TOP